0532 315 90 51

444 4 165

Fiyat Teklifi

info@orucoglunakliyat.com.tr

Aksaray

Oruçoğlu Nakliyat gelişen teknoloji ile asansör paketleme ve taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Bu gelişmeleri yakından takip eden Oruçoğlu Nakliyat, teknolojinin bütün yenilik erini kullanarak iyi hizmetleri sunmaktadır.
Aksaray ve çevresinde şehirlerarası nakliyat konusunda öncü firma Oruçoğlu Nakliyat’ı 7/24 arayabilirsiniz. Firma evden eve, şehirlerarası nakliyatı, fabrika ve ofis taşımacılığı, tekstil nakliyesini, geniş ve son model araçlarla sunmaktadır.

AKSARAY Oruçoğlu Nakliyat, taşıma ile ilgili bütün sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır. Size geniş yelpazede bir servis hizmeti sunarken, eşyalarınızı yeni adreslerinize güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır. Yeni ve geniş taşıma filosu ile tartışmasız en tecrübeli firmalardan biri olan Oruçoğlu Nakliyat zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirmektedir. Başta paketlemeden, sigortaya, gümrük formalitelerinden sevkiyat sistemine kadar önünüze çıkabilecek tüm sıkıntıları çözmeye hazırdır. Daha öncesinde planladığınız programa kesinlikle uyulmaktadır. Tüm eşyalarınız evden eve, şehirden şehre uzman ekip kadrosuyla en temiz malzemelerle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile müşteri adaylarına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Oruçoğlu Nakliyat’ın yegane gayesi müşteri taleplerini yerine getirmektir. Zamana en iyi şekilde riayet ederek, değerli eşyalarınız en iyi şekilde ve hangi yol’la sevk edileceği tarafınıza bildirilir. Tecrübeli elemanlarla en elverişli ve gelişmiş ambalaj malzemesiyle tüm eşyalarınız paketlenir ve evinize sevk edilir.
Oruçoğlu Nakliyat yönetiminde tecrübeli, uzman eleman kadrosu ve usta şoförleriyle Aksaray Taşımacılık tarihinde müşterilerine en kaliteli, güvenli ve emniyetli hizmeti vermektedir. Evden eve ve şehirlerarası nakliyatta yıllarin tecrübesine sahip firma, ev taşıma sektörünün tartışmasız öncüsü haline gelmiştir. Modern standartlarda bir nakliye hizmetini en ekonomik şekilde sunan firma, ofis-işyeri taşımacılığı ve paketleme hizmetlerini de ekleyerek geniş yelpazede hizmet vermektedir. Binlerce aile ve işyeri firmaya en değerli eşyalarını emanet ederek büyük bir güven ortamı sunmuştur.

Bir Cevap Yazın