0532 315 90 51

444 4 165

Fiyat Teklifi

info@orucoglunakliyat.com.tr

Ankara

Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Ankara şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarında eşya sahiplerinin güvenle tercih edebileceği kaliteli firmalar arasında uzun yıllardır sektörünün lideri olan Oruçoğlu Nakliyat da yer almaktadır. Şehir içi nakliye hizmetlerini bir üst kademeye taşıyarak Türkiye’nin her yerine ulaşan geniş hizmet ağı ile büyük beğeni toplayan Oruçoğlu Nakliyat, müşterilerinin tüm isteklerini dinlemekte ve sadece onlara özel taşımacılık çözümleri sağlamaktadır.

Şehir içi nakliye işlemleri sırasında gösterdiği özeni ve detaylara önem veren işçiliğini şehirlerarası nakliyat esnasında da birebir devam ettiren Oruçoğlu Nakliyat, bu özelliği ile bugüne kadar binlerce kişiye başarıyla taşımacılık hizmeti vermiştir ve gelecekte de aynı azimle müşterilerini memnun etmeye devam edecektir.

Ankara Şehirlerarası Nakliyatta Doğru Firma Tercihi

Ankara şehirlerarası nakliyatta eşyaların gitmeleri gereken yerlere güvenle iletilebilmeleri için en ideal seçeneklerden birisi olan Oruçoğlu Nakliyat, özenle paketlediği ve hazırladığı eşyaları modern taşıma araçlarına yerleştirmekte ve eşya sahiplerine transfer süreçleriyle ilgili her türlü konuda destek olmayı sürdürmektedir. Toza, kire, çamura ya da yağmura karşı dayanıklı olan araçlar eşliğinde bir yerden başka bir yere transfer ettirilen tüm eşyalar, minimum hasar ile varış noktalarına ulaştırılabilmekte ve böylece müşterilerin ihtiyaç duydukları sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri onlara sağlanabilmektedir.

Fiyatlandırma konusuna gelindiğinde evden eve nakliyat sektöründe yer alan diğer rakiplerine göre oldukça cazip ücretleri ile dikkat çeken Oruçoğlu Nakliyat, ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmetlerinin değişilmez ismi olmaya devam etmektedir.

Müşterilerinin taşımacılık konusundaki arzularını dikkatle dinleyen ve sadece onlara özel çözümler üreten Oruçoğlu Nakliyat, talep etmeleri durumunda eşya depolama hizmetleri de sunarak, herhangi bir yerde barındırılamayan büyük eşyaların güvenli depolarda korunabilmelerine de imkân vermektedir.

Tüm bu özellikleri ile Ankara şehirlerarası nakliyatta en ünlü isimlerden birisi olan Oruçoğlu Nakliyat’ın benzersiz nakliye hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, mesai saatlerimiz dahilinde 444 4 165 numarası üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kendilerine özel fiyat tekliflerini alabilirler.

Bir Cevap Yazın