0532 315 90 51

444 4 165

Fiyat Teklifi

info@orucoglunakliyat.com.tr

Eskişehir

Eskişehir’da nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte olan birçok firma  evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Eskişehir’de ulaşabileceğiniz en kaliteli ve sorunsuz firma Oruçoğlu Nakliyattır.

Eskişehir Oruçoğlu Nakliyat, sizlere ulaşabileceğiniz standartların çok üzerinde bir taşımacılık imkanı sunmaktadır. Eskişehir Oruçoğlu Nakliyat tüm eşyalarınızı  belirlediğiniz adreslere hasarsız ve garantili bir şekilde taşımaktadır. Oruçoğlu Nakliyat sizlere kaliteli hizmer sunarken önceliğine her zaman müşteri memnuniyetini almıştır.

Oruçoğlu Nakliyat tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet sunarken siz değerli müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutacak çalışmalar sergilemektedir. İlk olarak tüm eşyalarınızı büyük bir titizlik ve özenle yeni adreslerinize taşımaktadır. Eşyalarınıza nakliye sırasında gelebilecek zararları en aza düşürmek için  tüm eşyalarınızı büyük bir titizlikle ve özel ambalajlarla paketlemektedir.

Ayrıca eşyalarınız büyük bir hassasiyetle paketlendikten sonra Oruçoğlu Nakliyat farkıyla  geniş araç filosu sayesinde yeni adreslerinize taşınmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınız adreslerinelize ulaştığı zaman kurulumları uzman ekipler tarafından yapılmakla birlikte hasar tespiti yapıldıktan sonra eşyalar sahibine teslim edilmektedir.

Eskişehir evden eve taşımacılık sektörünün öncü firması olan Oruçoğlu Nakliyat, büyük kamyon ve  kamyonetten filosuyla evden eve şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık yapmakla birlikte değerli eşyalarınızı, antikalarınızı, ev, ofis, fuar eşyalarınızı,uygun şekilde paketlemekte ve taşımaktadır. Aynı zamanda Eskişehir evden eve taşıma işlerinde firma sizlere daha güvenli ve hızlı hizmet sunabilmek için asansör hizmeti de sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın