0532 315 90 51

444 4 165

Fiyat Teklifi

info@orucoglunakliyat.com.tr

Ofis Depolama

Ofis depolama işlemi ofisinizi bir yerden bir yere taşırken, şehir değişikli ya da iş değişikliği yapılacağı durumlarda ya da elinizde olmayan bir takım yasal ya da özel sebeplerden dolayı talep edilebilir. Evden eve nakliyat işlemi yapan firmamız aynı zamanda temiz ve kapalı depo alanlarında her türlü ofis ve ev eşyasının depolanması hizmeti vermektedir.

Ofis depolama için sizin için de uygun olan bir semtte kiralanan depoda ofis eşyalarınız uygun şekilde sarılarak paketlenir ve hasar almayacak şekilde taşınarak depolanır. Bu işlem için dilerseniz firmamız tarafından size önce bir eksper size gönderilir ve taşınacak eşyalar için kaç eleman gerekli, taşınma işlemi nasıl bir araç ile yapılmalı, asansör gerekli mi değil mi ve toplamda taşınma ve paketleme işlemi kaç saat sürer gibi bilgileri size aktarır. Buna göre size uygun bir fiyat verilerek istediğiniz tarih ve saatte eşya taşıma ve depolama işlemine başlanır.

Kurumsal Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

Firmamız asıl hizmet alanı olarak şehirlerarası evden eve nakliyat faaliyetlerini yürütmekte ve asansörlü araçları ve garantili taşıma özelliği ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde de eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Taşıma sırasında asansörlü liftler kullanılır ve eşyalarınız dar kapı ile merdivenlerden zorlanarak indirilmez. Hiçbir zarar görmeden asansöre yüklenen büyük eşyalarınız aynı dikkat ve özenle nakliye yapacak araca yerleştirilir ve varış noktasında da asansör ile daireye kadar çıkartılır. Bu durum hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağladığı gibi aynı zamanda eşyalarınızın sağlam kalmasını ve darbe almadan temiz bir şekilde taşınmasını sağlar.

Ofis Depolama İçin Dev Hizmet

            Ofis depolama için eğer talep ederseniz ve gerekli ise asansörlü lift sistemleri kullanılabilir. Ofisinizde bulunan kıymetli ve büyük parçalar da dikkat ve özenle sarılarak taşıma işlemi yapılır. Depolama yaparken de büyük eşyalardan başlanarak daha sonra çıkartılırken kolaylık sağlanmaktadır. Eşyalarınız kilitli depolarda güvence altında muhafaza edilmektedir. Her türlü evden eve taşımacılık, garantili taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve ofis depolama işleri için firmamızı ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın